Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies. Ik ga akkoord

Exposanten

Op onze jaarbeurs staan er maar liefst 45 exposanten. Benieuwd welke standhouders er allemaal deelnemen? Neem dan snel een kijkje.

We willen er samen met de exposanten naar streven om ons evenement op de kaart te zetten als de gezelligste beurs van het Meetjesland en zijn meer dan ooit in de ban van kwaliteit. Onze slogan is dan ook 'Onweerstaanbaar verrassend'.

Onze standhouders

Naast de vaste waarden van de beurs verwelkomen we ook tal van nieuwe standhouders uit branches als bouw, renovatie, decoratie, meubelen, auto's, motoren, fietsen, vrije tijd, wijnen, reizen, kledij, juwelen en kunst. Alles bij elkaar doen er dit jaar maar liefst 45 standhouders mee.

Benieuwd welke exposanten allemaal deelnemen aan de jaarbeurs in Zomergem? Bekijk hier het overzicht: 

Standhouder Beschrijving Website Standnummer
Kurknaturel Handtassen, juwelen, accessoires in kurk www.kurknaturel.be Stand 1
Tyyli Raamdecoratie voor fijnproevers www.tyyli.be Stand 3
Sabine Van Wiemeersch Herbalife Coach Stand 10
Wyckrent Gereedschap & machineverhuur www.wyckrent.be Stand 13
MaMatrona Unieke gepersonaliseerde geboortegeschenken www.facebook.com/MaMatrona Stand 17
Amelun Amelun Producten www.amelun.be Stand 19
Campus Zomergem Bovenbouw Snoep met een boodschap www.campuszomergem.be Stand 4
Alg. Bouwwerken Desseyn S. BVBA Algemene bouwwerken Stand 5
AVR Van Rafelghem Kookgerei en Japanse messen www.avr-toon.com Stand 21
D&D Interieur Interieurzaak www.dd-interieur.be Stand 7
Wille Juweelontwerp Juwelen en uurwerken www.willejuweelontwerp.be Stand 8
Reddy Keukens (Newko) Keukens en keukenbouw www.reddykeukens.be Stand 9
Vermeire Filip BVBA Electriciteit, sanitair, regenwaterpompen Stand 10
Argon AV Geluid, licht, internet www.argonav.be Stand 11
Victoria Juwelen Juwelen Stand 12
Immo Yves Immokantoor www.immoyves.be Stand 6
GVH Design Unieke Interieur- & Decoratieobjecten gvh.design Stand 22
Vermeire-Defruyt BVBA Hout-, gas- en pelletkachels www.VD-kachels.be Stand 15
Vintology Italiaanse wijnen www.vintology.be Stand 16
SDB Schilderwerken Binnen- en buitenschilderwerk www.sdbschilderwerken.be Stand 18
Fotografie Rudi Vangansbeke Fotografie www.rudivangansbekefotograaf.be Stand 24
CVBA SEAL Groep Voorstelling SEAL Groep - ING Stand 26
Archideau Badkamerrenovatie www.archideau.be Stand 20
DN Steel Concepts Interieurtoepassingen (stalen ramen, deuren,...) Stand 27
Duyck Rudy Kunst www.duyckrudy.be Stand 23
Agro-Energiek Biogas agro-energiek.be Stand 28
Kurk & Parket Hoorewege Kurk & parket www.hoorewege.be Stand 1
Paintprotect bvba Lakbescherming van wagens Stand 35
Slaapstudio Vic Bedden en beddengoed www.slaapstudiovic.be Stand 25
Beter Bekeken bvba Visuele communicatie & grootprinting www.beterbekeken.be Stand 44
Delatec Alarmsystemen & electriciteit www.delatec.be Stand 41
Delivino bvba Wijnen delivino.be Stand 40
Chains & Wheels Fietsshop www.bike2fix.be Stand 38
Natuurpunt Natuurbehoudsvereniging www.natuurpunt.be Stand 30
MIG Motors Evergem bvba Autogarage Volkswagen en Seat vw.evergem.migmotors.be/nl Stand 33
MIG Motors Latem bvba Autogarage Audi en Skoda audi.migmotors.be/nl Stand 34
CVH Motors Autogarage Mazda cvhmotors.mazda.be/nl Stand 36
S. De Mey & Zonen Autogarage BMW www.demey.bmw.be Stand 37
SKS Interieur Meubelen op maat www.sksinterieur.eu Stand 2
Slimfit Fitness & voedingsadvies www.slimfitzomergem.be Stand 39
Rode Kruis Hulpverleningsorganisatie www.rodekruis.be Stand 29
Garage De Wispelaere Autogarage Ford www.dewispelaere.be Stand 42
Garage De Dapper Autogarage Citroën www.garagededapper.be Stand 32
Euroflex Spanplafonds Spanplafonds www.euroflexspanplafonds.be Stand 31
Waterdoctor BVBA Regen- en grondwaterzuivering www.waterdoctor.be Stand 14
Renewers Lokale groene energie http://renewers.be Stand 28
ZOZ Secretariaat jaarbeurs en ZOZ vzw www.zozomergem.be Stand 43

JOZ en ZOZ hebben een hart voor ondernemen

Het is niet altijd evident voor jonge ondernemers om toe te treden tot de middenstand of handelsverenigingen. Door onder de vleugels van Zelfstandig Ondernemend Zomergem (ZOZ) te opereren komen ze gemakkelijker in aanraking met andere zelfstandigen uit de buurt.

“We zijn heel blij dat we deelgenomen hebben aan de Jaarbeurs in Zomergem. De sfeer en de organisatie is zeer goed. Daarnaast worden er dagelijks activiteiten georganiseerd wat heel veel bezoekers naar de beurs lokt.” 

Op die manier slaan zelfstandigen van verschillende leeftijden de handen in elkaar en realiseren ze samen mooie dingen voor hun bedrijf en de gemeenschap, in dit geval de Jaarbeurs. Deze aanpak heeft heel wat voordelen: jonge ondernemers kunnen hun krachten bundelen, samenwerken en ideeën uitwisselen. Zo groeit ieders business en worden de zaken ook bekender bij het grote publiek.

Foto Stand Jaarbeurs

Wil je zelf ook graag deelnemen aan de Jaarbeurs in Zomergem? Neem dan contact op met ZOZ en klik door naar de pagina Standhouder worden.

BEKIJK VRIJWILLIGERS

 

 

Logo's provincie en gemeente

Wil je ook lid worden van Zelfstandig Ondernemend Zomergem?

Lid worden

© ZOZ Zomergem, 2018 Design by Emilie Lippens, Code by webflow